skip to Main Content

BROBISSER

TAK TIL ALLE DE BØRN DER HAR HJULPET OS MED AT BYGGE BRO OG VEJ!

Navnene er i alfabetisk orden, sorteret efter fornavne og delt op i sæsoner.

Forår 2017

Aija Viola Borup, København
Alberte Schjødt Kold, 3.Z fra Herstedvester skole
Alfred Riise Lucas, København
Alma Latisha Pedersen, 3.X fra Herstedvester skole
Amalie Brøns Pedersen, 3.X fra Herstedvester skole
Amanda Sofie Starup Lund, 3.Z fra Herstedvester skole
Astrid Riise Lucas, København
Astrid Roost-Pedersen, 4.C fra Charlotteskolen
Astrid-Marie M. Storgaard, 4.C fra Charlotteskolen
Atilla S. Aydin, 4.C fra Charlotteskolen
August B. Næsager, 4.C fra Charlotteskolen
Ayan-Andrei Manescu, 3.Z fra Herstedvester skole
Ayse H. Okutan, 4.C fra Charlotteskolen
Ayaan Ali, 3.Z fra Herstedvester skole
Beatrice Riise Lucas, København
Benjamin E. Sørensen, 4.C fra Charlotteskolen
Bertram P. Sabroe, 3.B fra Egelundskolen
Bertram Sylvester Hechmann, 3.Z fra Herstedvester skole
Cecillia Grankvist, København
Celina M. A. Andersen, 3.B fra Egelundskolen
Christopher  Birk Jensen, 3.X fra Herstedvester skole
Claudia A. Nielsen, 3.B fra Egelundskolen
Daniel Bardrum Jensen, 3.X fra Herstedvester skole
Daniella Malou Palmelund, 3.Z fra Herstedvester skole
Dounia Stitou, 3.B fra Egelundskolen
Eda Sara Polat, 3.Z fra Herstedvester skole
Emely Emilia Lyager, 3.X fra Herstedvester skole
Emil Fuchs Kjær, 3.X fra Herstedvester skole
Emilia Signe Nielsen, 3.Z fra Herstedvester skole
Emilie Lykke Christensen, 3.Z fra Herstedvester skole
Fatima Hassan, 3.X fra Herstedvester skole
Fatma Celim, 3.B fra Egelundskolen
Felix E. Bendtsen, 4.C fra Charlotteskolen
Frederik Oleander Sliben-Bjørnsen, 3.X fra Herstedvester skole
Frej Mølgaard Ellebjerg, 3.X fra Herstedvester skole
Freja A. S. Rasmussen, 3.B fra Egelundskolen
Frigga Kristine Borup, København
Gaia S. S. Nielsen, 3.B fra Egelundskolen
Gustav S. Kristensen, 3.B fra Egelundskolen
Hans Steengaard Christensen, 3.Z fra Herstedvester skole
Haroon Munir, 3.Z fra Herstedvester skole
Hazal Kütük, 3.B fra Egelundskolen
Helena C. Okonkwo, 3.B fra Egelundskolen
Holger Virgil Hansen Ekstrand, København
Ianis-Constantin Popa, 4.C fra Charlotteskolen
Ilayda H. Tiftikci, 3.B fra Egelundskolen
Ilayda Yildirim, 4.C fra Charlotteskolen
Jasmin Singertat Baaring, 3.X fra Herstedvester skole
Johannes L. Andersson, 3.B fra Egelundskolen
Jonas Thygesen, 3.B fra Egelundskolen
Josefine M. P. Nexø, 3.B fra Egelundskolen
Josefine Nørbjerg Frederiksen, 3.X fra Herstedvester skole
Julius Emefile, 3.Z fra Herstedvester skole
Julius Kulla, København
Justin F. Tvile, 3.B fra Egelundskolen
Karen Marie Otnæs Eiberg, 3.X fra Herstedvester skole
Karoline Skytte Egsgaard, 3.X fra Herstedvester skole
Kerim Kirici, 4.C fra Charlotteskolen
Lauge Birk Borup, København
Laura G. Rasmussen, 4.C fra Charlotteskolen
Laura Kristine Schnoor, 3.X fra Herstedvester skole
Laura T. Andersen, 3.B fra Egelundskolen
Laurina K. Holm-Pedersen, 3.B fra Egelundskolen
Lea-Louise Kaas Nielsen, 3.X fra Herstedvester skole
Liva Dyreborg Carstensen, 3.X fra Herstedvester skole
Lucas Bislev Sonnenberg, 3.Z fra Herstedvester skole
Mahnoor Saqib Ahmed, 3.Z fra Herstedvester skole
Malik Dogan, 4.C fra Charlotteskolen
Mathias Eli Romby, 3.Z fra Herstedvester skole
Mathias N. Nielsen, 4.C fra Charlotteskolen
Mehul Kumar Uppal, 3.X fra Herstedvester skole
Mikkel B. Olsen, 4.C fra Charlotteskolen
Mira N. Celim, 3.B fra Egelundskolen
Mohamed El-Maghlouk, 3.B fra Egelundskolen
Mohammad Hashir Aslam, 3.X fra Herstedvester skole
Mohammed Azaan Munir, 3.X fra Herstedvester skole
Muhammad S. S. Mirza, 3.B fra Egelundskolen
Nicolaj S. Gagner, 4.C fra Charlotteskolen
Nikolaj Schou, 3.B fra Egelundskolen
Nimbus Charlie Damhoff, 3.Z fra Herstedvester skole
Noa Boserup, 3.B fra Egelundskolen
Olivia Legaard, 3.X fra Herstedvester skole
Oscar Thynov Andersen, 3.Z fra Herstedvester skole
Pil Marie Ekstrand, København
Rashin Mohammadi, 4.C fra Charlotteskolen
Rose Gunilla Ekstrand, København
Sara E. B. Olesen, 4.C fra Charlotteskolen
Silje Broholm Johansen, 3.Z fra Herstedvester skole
Silke L. Raavig, 4.C fra Charlotteskolen
Silke Lei Gärtner Rosenquist, 3.Z fra Herstedvester skole
Sylvester Kyndbøl Olsen, 3.X fra Herstedvester skole
Tobias Per Tikøb Olsen, 3.Z fra Herstedvester skole
Tobias T. Albertsen, 4.C fra Charlotteskolen
Vanessa Marianne Brendstrup Nyaa, 3.X fra Herstedvester skole
Vanessa Schümann Andersen, 3.X fra Herstedvester skole
Victor la Cour, 3.X fra Herstedvester skole
Victor S. Lind, 3.B fra Egelundskolen
Villads Brevik Emmering, 3.Z fra Herstedvester skole
Villads Have Ludvig, 3.X fra Herstedvester skole
Wilbert Grankvist, København
William Elias Behlulovic Lützhöft, 3.Z fra Herstedvester skole
Ximing Guo, 3.Z fra Herstedvester skole
Yunus Isikli, 3.X fra Herstedvester skole
Zeliha Sahin, 3.Z fra Herstedvester skole
Özan Gümüs, 3.X fra Herstedvester skole

 

Efterår 2017

Aksel W. Kærgaard, 5.E Herstedøster skole
Aleks M. Ivaskovic, 6.B fra Skovvangskolen
Alma Jensen, 5.D fra Nordvangsskolen
Amine Celik, 5.E Herstedøster skole
Asmus S. K. Salling, 6.B fra Skovvangskolen
Aysegül Koca, 4.Y fra Herstedvester skole
Bayram Petkov, 6.B fra Søndervangskolen
Belkisa Vehabi, 5.E Herstedøster skole
Camilla Mortensen, 5.D fra Nordvangsskolen
Camille L. Larsen, 6.B fra Skovvangskolen
Carla Mørkeby Johnsen, 6.B fra Søndervangskolen
Cecilie Helleskov, 5.D fra Nordvangsskolen
Charu Joshi, 6.B fra Søndervangskolen
Clara Andersen, 5.D fra Nordvangsskolen
Clara C. Rasmussen, 5.E Herstedøster skole
Daniel Kiros, 4.Y fra Herstedvester skole
Dua Kaleem, 5.E Herstedøster skole
Elisabeth P. Schledermann, 5.E Herstedøster skole
Emil Jørgensen, 9.C fra Skovvangskolen
Emil N. Z. Simring, 6.B fra Skovvangskolen
Emilia B. Jørgensen, 5.E Herstedøster skole
Emilie W. Hansen, 6.B fra Skovvangskolen
Emma Elsner, 5.D fra Nordvangsskolen
Emre M. Demir, 6.B fra Skovvangskolen
Eren Kücükkart, 4.Y fra Herstedvester skole
Esther Wagner, 5.D fra Nordvangsskolen
Esther K. Lindqvist, 5.E Herstedøster skole
Filippa Birk, 5.D fra Nordvangsskolen
Filippa Kokholm Jensen, 6.B fra Søndervangskolen
Fiona G. G. F. Frydendal-Oesten, 6.B fra Skovvangskolen
Freya Vendt, 6.B fra Søndervangskolen
Frida Bille, 6.B fra Søndervangskolen
Frida L. O. Nielsen, 6.B fra Skovvangskolen
Gülnihal Bozkir, 4.Y fra Herstedvester skole
Halfdan Brandt, 5.E Herstedøster skole
Ibrahim Türkmen, 5.E Herstedøster skole
Ida G. Skjelmose, 6.B fra Skovvangskolen
Ida Johansen, 6.B fra Søndervangskolen
Ifshan Haider, 4.Y fra Herstedvester skole
Ilyas Belmouhand, 5.E Herstedøster skole
Isabella Wexøe, 6.B fra Søndervangskolen
Ismail Aslam, 5.E Herstedøster skole
Jackie X. Ma, 6.B fra Skovvangskolen
Jacob P. Andersen, 6.B fra Skovvangskolen
Jasmin Fatma Kücükavci, 4.Y fra Herstedvester skole
Jasmin Hede, 5.D fra Nordvangsskolen
Jeppe Hindsberg, 6.B fra Søndervangskolen
Johanne T. Mundt, 5.E Herstedøster skole
Jonas Hansen, 6.B fra Søndervangskolen
Jonas Imam Nour El-Din, 4.Y fra Herstedvester skole
Julie M. Meyer, 6.B fra Skovvangskolen
Julie Skov-Jensen, 5.D fra Nordvangsskolen
Justin O. Spens, 9.C fra Skovvangskolen
Karl Adrian Nielsen, 4.Y fra Herstedvester skole
Karla T. Mortensen, 6.B fra Skovvangskolen
Kasper Jægerskou, 5.D fra Nordvangsskolen
Kirsa Wirth, 5.D fra Nordvangsskolen
Laura Jacobsen, 5.D fra Nordvangsskolen
Line M. Jacobsen, 5.E Herstedøster skole
Liv Victoria Sørensen Back, 4.Y fra Herstedvester skole
Lucas Jensen, 6.B fra Søndervangskolen
Lucas Nissen, 6.B fra Søndervangskolen
Lucas B. Jensen, 5.E Herstedøster skole
Lukas B. Johansen, 9.C fra Skovvangskolen
Lukasz Tobys, 6.B fra Søndervangskolen
Luna Iris Ringgaard, 4.Y fra Herstedvester skole
Lærke A. Hansen, 5.E Herstedøster skole
Lærke S. Riedel, 5.E Herstedøster skole
Mads Haufer, 6.B fra Søndervangskolen
Magnus Juul-Thorsen, 5.D fra Nordvangsskolen
Malaika Anwar, 5.E Herstedøster skole
Malou Jasmin Holmboe Jensen, 4.Y fra Herstedvester skole
Marcus Antonio Sanderson, 4.Y fra Herstedvester skole
Marcus S. Nebel, 9.C fra Skovvangskolen
Mathilde Nielsen, 5.D fra Nordvangsskolen
Mauritz Otzen, 6.B fra Skovvangskolen
Mehria Noori, 4.Y fra Herstedvester skole
Melanie Morsing, 6.B fra Søndervangskolen
Melik Kaan, 4.Y fra Herstedvester skole
Mia M. Enevoldsen, 6.B fra Skovvangskolen
Mikas W. Møller, 5.E Herstedøster skole
Mikkel B Hestbæk, 9.C fra Skovvangskolen
Mikko Friis Walther-Larsen, 4.Y fra Herstedvester skole
Milo S. Schack, 6.B fra Skovvangskolen
Natasja M. D. S. Jensen, 6.B fra Skovvangskolen
Nickolai K. Harder, 9.C fra Skovvangskolen
Nicole Pascua, 5.D fra Nordvangsskolen
Nikolai Robevski, 5.E Herstedøster skole
Nikolaj Skaarup, 5.D fra Nordvangsskolen
Nikoline M. Felbo-Kolding, 5.E Herstedøster skole
Nina Markussen, 5.D fra Nordvangsskolen
Oliver Cjistensen, 6.B fra Skovvangskolen
Oliver H. Larsen, 9.C fra Skovvangskolen
Oliver Rasmussen, 5.D fra Nordvangsskolen
Patrick Eilsborg, 5.D fra Nordvangsskolen
Ramisa Anwar, 4.Y fra Herstedvester skole
Rasmus Friis Olsen, 5.D fra Nordvangsskolen
Regitze Risager, 6.B fra Søndervangskolen
Rojin Akrawy, 4.Y fra Herstedvester skole
Sam Benazzi-Magnussen, 6.B fra Skovvangskolen
Sam Mageed, 6.B fra Skovvangskolen
Sandra Jargin, 5.D fra Nordvangsskolen
Sarah M. Myhre – Gregersen, 5.E Herstedøster skole
Sebastian G. Berthou, 9.C fra Skovvangskolen
Sebastian Hansen, 6.B fra Søndervangskolen
Semine M. Brandt, 6.B fra Skovvangskolen
Soner Cetin, 4.Y fra Herstedvester skole
Sophia B. Norling, 6.B fra Skovvangskolen
Tayib A. Butt, 5.E Herstedøster skole
Tommy T. Nguyen, 6.B fra Skovvangskolen
Victor M. K. Heidmann, 6.B fra Skovvangskolen
Viktor Fenger-Grøn, 5.D fra Nordvangsskolen
Villads Nielsen, 5.D fra Nordvangsskolen
Yasin Khoshkar, 6.B fra Søndervangskolen
Zain A. Raza, 5.E Herstedøster skole

 

 

Forår 2018

 

Agnes Brandt Andersen, 6.C fra Risbjergskolen
Agnete S. Thomsen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Albert Folkmann, 4.C fra Fløng skole
Alberte Myllynen Hvilsom, 4.V fra Herstedvester skole
Alberte Yde Poulsen, 6.A fra Risbjergskolen
Alberto B. Skjelmose, 5.A  fra Bagsværd Friskole
Albert-Will Petersen, 4.B fra Fløng skole
Alexander B. Dinesen, 7.A fra Munkekærskolen
Alexander Aasbjerg Vengel, 4. klasse fra Esajasskolen
Alexander Fulev, 5.A fra Bagsværd Friskole
Alfred A. Vestergaard, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Alicia R. Valeur, 4.A fra Bagsværd Friskole
Alma Dyreborg Andersen, 6.B fra Risbjergskolen
Alma Klostermann Tapdrup, 6.C fra Risbjergskolen
Alma S. G. Olsen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Alma S. Lynge, 5.A fra Bagsværd Friskole
Amalie P. Nehm, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Amalie Pless Hommel, 6.A fra Risbjergskolen
Amalie B. Olsen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Amanda N. B. Nicklin, 5.A fra Bagsværd Friskole
Amine Kücükkilic, 4.V fra Herstedvester skole
Anders Marinius Bruunshuus Johansen, 6.B fra Risbjergskolen
Andreas C. Hendriksen, 4.C fra Fløng skole
Anna S. S. Christensen, 7.A fra Munkekærskolen
Anna-Luca Bohn Gajhede, 6.B fra Risbjergskolen
Anne S. Blom, 7.A fra Munkekærskolen
Anton Allingham Pedersen, 4.V fra Herstedvester skole
Arshia Zaboli, 7.A fra Munkekærskolen
Arthur C. H. Hartvig, 5.A fra Bagsværd Friskole
Asta Keinicke Pedersen, 6.C fra Risbjergskolen
Astrid Ladegaard-Mortensen, 6.C fra Risbjergskolen
August K. Walter, 4.C fra Fløng skole
Bastian E. Busgaard, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Bastian Heiberg Andersen, 4.V fra Herstedvester skole
Camille E. Munk-Janson, 4.A fra Bagsværd Friskole
Carl-Emil Pedersen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Cathrine Brøndum-Hoffmeyer, 7.A fra Munkekærskolen
Cecilie R. Onsby, 4.B fra Fløng skole
Cecilie Staalhøj Christiansen, 4.B fra Fløng skole
Christoffer Karolyi-Brink, 6.C fra Risbjergskolen
Cirstina A. B. Etbøl, 7.A fra Munkekærskolen
Clara B. Hendrichsen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Clara D. O. C. Petersen, 7.A fra Munkekærskolen
Clara Sommer Jensen, 6.A fra Risbjergskolen
Clara L. Mathiesen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Claudia J. Strawbridge, 4.B fra Fløng skole
Daniel Bak Poulsen, 4. klasse fra Esajasskolen
Daniel Lauge Rostgaard Siegismund, 6.C fra Risbjergskolen
Dorthea J. Cunningham, 4.C fra Fløng skole
Elias C. D. Svendsen, 4.B fra Fløng skole
Elijah Nana Kweku Twum Pedersen, 4. klasse fra Esajasskolen
Elisa A. Andersen, 7.A fra Munkekærskolen
Ella Gjerlev , 4.V fra Herstedvester skole
Ella Juul Mortensen, 6.C fra Risbjergskolen
Ellinor Bak-Thomsen, 5.A fra Bagsværd Friskole
Emil V. Martinsen, 7.A fra Munkekærskolen
Emilia Lykkekilde, 6.B fra Risbjergskolen
Emma C. Sandberg, 7.A fra Munkekærskolen
Emma Sørensen, 4.B fra Fløng skole
Emmeline H. Sværke, 4.B fra Fløng skole
Fatima Ali, 4.C fra Fløng skole
Felix T. G. Hansen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Fiona L. Overgaard, 4.A fra Bagsværd Friskole
Flora Bahrt, 6.A fra Risbjergskolen
Frederik A. Larsen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Frederik Hvid Kelbæk, 4.V fra Herstedvester skole
Frederik B. Grossmeyer, 4.B fra Fløng skole
Frey Schnipper Weirsøe, 6.B fra Risbjergskolen
Frida W. Kongsgaard, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Gloria Naima Christensen, 4. klasse fra Esajasskolen
Guillaume V. Rindsig, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Gustav Constantin Saaby Frese Hansen, 4. klasse fra Esajasskolen
Gustav Roland Rasmussen, 6.B fra Risbjergskolen
Gustav Smith Evensen, 6.C fra Risbjergskolen
Gustav Uno Knudsen, 4. klasse fra Esajasskolen
Hamid Fougou, 5.A fra Bagsværd Friskole
Hjalte Rytkov, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Ida Jacobsen, 6.A fra Risbjergskolen
Ida Persson, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Ingeborg Benthin Strunge, 4.V fra Herstedvester skole
Ingmar H. N. Davidsen, 5.A fra Bagsværd Friskole
Isabella K. Klintsø, 4.C fra Fløng skole
Isabella S. Sindlev-Vind, 5.A fra Bagsværd Friskole
Isak Rønberg Puukka, 4. klasse fra Esajasskolen
Jakob D. S. Jensen, 7.A fra Munkekærskolen
Jens Martin Bennekou, 6.B fra Risbjergskolen
Joakim Bentsen, 4.C fra Fløng skole
Johanna Løwe Lundum Nielsen, 6.B fra Risbjergskolen
Jonas B. D. Niemenen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Julie Damm Nielsen, 6.B fra Risbjergskolen
Julius Broby, 4.A fra Bagsværd Friskole
Justin Elliot Engle, 4. klasse fra Esajasskolen
Karen J. Gydesen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Karl Hasfeldt, 4.A fra Bagsværd Friskole
Karla Nejrup Djarnel Haavardsholm, 4.V fra Herstedvester skole
Karla S. Holm, 5.A fra Bagsværd Friskole
Karl-Emil K. Nielsen, 4.B fra Fløng skole
Karoline S. Egsgaard, 4.A fra Bagsværd Friskole
Kasper Nordström Dyvelkov, 4. klasse fra Esajasskolen
Kasper K. Thorsteinsen, 4.B fra Fløng skole
Katarina Wede, 6.C fra Risbjergskolen
Kathrine L. Emdorf-Pedersen, 7.A fra Munkekærskolen
Katrine Chodavarapu Holm, 6.C fra Risbjergskolen
Katrine Lindgreen Kampmann, 6.B fra Risbjergskolen
Kenzie Mohammed Mohammed, 4. klasse fra Esajasskolen
Klara Maria Ranil Luns Kirkegaard, 6.B fra Risbjergskolen
Kristoffer Kampmann Holm, 6.B fra Risbjergskolen
Lauge Damgaard Pedersen, 6.C fra Risbjergskolen
Laura Brejner Hansen, 4. klasse fra Esajasskolen
Laura S. Monty-Krohn, 7.A fra Munkekærskolen
Laurits Hovgaard Koldning, 4. klasse fra Esajasskolen
Lea A. Dyrvig, 7.A fra Munkekærskolen
Lea R. Christensen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Leonora Sophia Gundesen Brynald, 6.B fra Risbjergskolen
Lina Vasegaard Jensen, 6.C fra Risbjergskolen
Linus Friberg Jensen, 6.C fra Risbjergskolen
Liva C. Heegaard, 4.B fra Fløng skole
Louise Ingrid Roerup, 4.V fra Herstedvester skole
Louise Pedersen, 6.C fra Risbjergskolen
Louise Thuesen Reenmers, 6.C fra Risbjergskolen
Lucca A. B. Møller, 5.A fra Bagsværd Friskole
Ludvig Dudek Povlsen, 6.A fra Risbjergskolen
Luka Ilja Carlsen Kepser, 4.V fra Herstedvester skole
Lukas G. M. Hitlev, 4.C fra Fløng skole
Lærke M. E. Elberg, 7.A fra Munkekærskolen
Lærke Marie Hrenczuk, 4.V fra Herstedvester skole
Mads B. Sørensen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Mads G. C. Petersen, 7.A fra Munkekærskolen
Mads Mühlendorph Eiberg Jørgensen, 6.A fra Risbjergskolen
Mads B. Olin, 4.B fra Fløng skole
Mads R. Rasmussen, 4.B fra Fløng skole
Mads S. Nielsen, 4.B fra Fløng skole
Magnus H. Davidsen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Magnus Lillholm Bæk, 6.A fra Risbjergskolen
Magnus D. P. Jensen, 4.C fra Fløng skole
Magnus T. Willems, 4.A fra Bagsværd Friskole
Maja Kemp Larsen, 6.C fra Risbjergskolen
Malthe M. Sassersen, 4.C fra Fløng skole
Marcus B. Tøgersen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Marcus Jeanneret Andreasen, 6.B fra Risbjergskolen
Marcus Wilsø Wolstrup, 6.A fra Risbjergskolen
Maria Jakobsen, 4.B fra Fløng skole
Marie Frost Chistensen, 6.B fra Risbjergskolen
Marie Louise Nørholtz, 4. klasse fra Esajasskolen
Marie O. Gaarsdal, 5.A fra Bagsværd Friskole
Marius B. Geert, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Martin Yao Høyer, 6.B fra Risbjergskolen
Mateusz Krysztof Szabunia, 6.A fra Risbjergskolen
Mathias A. Jacobsen, 7.A fra Munkekærskolen
Mathias Bøgelund Hansen, 6.C fra Risbjergskolen
Mathias Emil Lønstrup, 6.B fra Risbjergskolen
Mathias Naubert Johansen, 4. klasse fra Esajasskolen
Mathilde Boel-Kjær, 7.A fra Munkekærskolen
Mathilde Hougaard, 4.V fra Herstedvester skole
Mathilde Steen Høegh Petersen, 6.A fra Risbjergskolen
Mathilde Toftegaard Jørgensen, 6.B fra Risbjergskolen
Mathilde V. Jørgensen, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Matilde D. Bender, 5.A fra Bagsværd Friskole
Maya Bruman, 4.A fra Bagsværd Friskole
Melina S. Horstman, 4.B fra Fløng skole
Melua Emily Mousten Bak Dreiager Hyttel, 4.V fra Herstedvester skole
Mia I. F. Bjørnlund, 4.C fra Fløng skole
Mikkel Meyer, 6.A fra Risbjergskolen
Mille H. E. Nielsen, 7.A fra Munkekærskolen
Mohammed N. Al Hajal, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Mounir Moumou, 4.V fra Herstedvester skole
Muhammed Hasan Mert, 6.C fra Risbjergskolen
Nanna Meyer, 6.C fra Risbjergskolen
Nanna B. Sagen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Naya S. Hoppe, 4.A fra Bagsværd Friskole
Nicklas Preisler Schøpzinsky, 6.B fra Risbjergskolen
Nicklas Vinhøj Pedersen, 6.A fra Risbjergskolen
Nicolaj A. Witt, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Niklas Henmar, 7.A fra Munkekærskolen
Nikoleta P. Ivanova, 4.C fra Fløng skole
Nikoline Olivia Johnsen, 6.A fra Risbjergskolen
Noah B. Wiberg, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Noah F. Paludan, 5.A fra Bagsværd Friskole
Ole Gunnar Hornbæk, 6.C fra Risbjergskolen
Oliver Holm Berg, 6.C fra Risbjergskolen
Oliver D. West, 4.B fra Fløng skole
Oliver L. Rimborg, 4.C fra Fløng skole
Oliver P. Jensen, 4.C fra Fløng skole
Oscar Emil Juhl Warming, 6.B fra Risbjergskolen
Oskar Romer Bruun, 6.C fra Risbjergskolen
Peter Kristensen, 5.A fra Bagsværd Friskole
Phillip W. Bradley, 4.C fra Fløng skole
Raees Amin Mann, 4.V fra Herstedvester skole
Rasmus Kock Müller, 6.B fra Risbjergskolen
Rasmus Skallerup, 4.B fra Fløng skole
Ravan Atayev, 7.A fra Munkekærskolen
Rebecca Kirstine Thorsen, 4. klasse fra Esajasskolen
Rosa Marie Gantzel Ølholm Hansson, 4.V fra Herstedvester skole
Ruben Buhl Hornskov, 6.A fra Risbjergskolen
Salim Amziane, 4.V fra Herstedvester skole
Sami Ayoub, 4.V fra Herstedvester skole
Samuel Sebastian Bak Poulsen, 4. klasse fra Esajasskolen
Sander Fricke, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Sarah Brünings, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Sarah Sif Tittig Hansen, 6.A fra Risbjergskolen
Sebastean Peter Lagerquist, 4. klasse fra Esajasskolen
Sebastian Johannes Granhoff Asmussen, 6.C fra Risbjergskolen
Sebastian M. Rosenberg, 7.A fra Munkekærskolen
Sebastian T. K. Christensen, 7.A fra Munkekærskolen
Sebastian N. S. Larsen, 4.C fra Fløng skole
Signe Fabricius, 4.A fra Bagsværd Friskole
Silas Brandt Petersen, 4.V fra Herstedvester skole
Silas Israel Idorn Nygaard, 4. klasse fra Esajasskolen
Silja B. Westergaard, 4.B fra Fløng skole
Silje F. Sevaldsen, 7.A fra Munkekærskolen
Silje Thea Holstein, 6.A fra Risbjergskolen
Silke L. Velin, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Simeon Bodiroga, 6.C fra Risbjergskolen
Simon Christian Jensen, 4. klasse fra Esajasskolen
Simon Oehlenschläger Bay, 6.A fra Risbjergskolen
Simon Torre-Christiansen, 6.A fra Risbjergskolen
Simon Dam-Tuxen, 5.A fra Bagsværd Friskole
Simon S. Hasselström, 4.C fra Fløng skole
Simon V. N. van Hauen, 4.B fra Fløng skole
Smilla Jensen, 6.B fra Risbjergskolen
Sofie Emilie Peckson Vanglund, 4.V fra Herstedvester skole
Sophia Ravn Johansen, 4. klasse fra Esajasskolen
Sophie Bjergbakke, 7.A fra Munkekærskolen
Theodor Lemonidis, 5.A fra Bagsværd Friskole
Tobias Gantzel Lendal, 4.V fra Herstedvester skole
Tobias Lehm, 4.V fra Herstedvester skole
Tobias M. Berling, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Tobias Riise Dodd, 6.C fra Risbjergskolen
Tobias B. Hedegaard, 5.A fra Bagsværd Friskole
Trine H. Kristensen, 5.A fra Bagsværd Friskole
Uffe S. Højerup, 4.A fra Bagsværd Friskole
Victor B. Hansen, 7.A fra Munkekærskolen
Victoria Thunø, 6.A fra Risbjergskolen
Vigga H. Dybmose, 4.A fra Bagsværd Friskole
Viggo Malthe Blicker, 4.V fra Herstedvester skole
Villads Anders Lund Hansen, 6.A fra Risbjergskolen
Villads S. London, 4.C fra Fløng skole
Villads Ø. Vintov, 4.B fra Fløng skole
Vitus A. Søjbjerg, 5.C fra Bækkegårdsskolen
Wilhelm E. K. Hartmeyer, 4.A fra Bagsværd Friskole
William Leo Hansen, 4. klasse fra Esajasskolen
William D. Nielsen, 4.A fra Bagsværd Friskole
Yasemin Kücükkilic, 4.V fra Herstedvester skole
Youssef M. Al-Ahmad, 7.A fra Munkekærskolen
Yshi Ariane Maitim Fabon, 4. klasse fra Esajasskolen
Ziggy Brix, 5.C fra Bækkegårdsskolen

 

 

Efterår 2018

 

Afeen Malik, 7.A fra Ole Rømer skolen
Agnes Lærke Lysholt Ellegaard, 4.B fra Risbjergskolen
Albert Roland Rasmussen, 4.B fra Risbjergskolen
Alberte Emilia Johnsen, 4.A fra Risbjergskolen
Albion Memeti, 7.B fra Ole Rømer skolen
Ali Efe Güzel, 7.A fra Ole Rømer skolen
Alma Stockfleth Jessen, 4.A fra Risbjergskolen
Alva Lykke Refsgaard-Søndergaard, 4.A fra Risbjergskolen
Alyssa Isioma Kyhl Offorbuzor, 4.B fra Risbjergskolen
Amanda Amalie Leed, 7.B fra Ole Rømer skolen
Anders Abdulrahman Mohammed, 7.B fra Ole Rømer skolen
Andrea Valbjørn Holmgrün, 4.C fra Risbjergskolen
Andreas Bjarup Johansen, 4.B fra Risbjergskolen
Anna Sofie Friis Skov, 4.B fra Risbjergskolen
Anna Yu Jia Liu, 7.A fra Ole Rømer skolen
Annika Tegtmeier Stensdal, 4.B fra Risbjergskolen
Anton Randrup Christensen, 4.C fra Risbjergskolen
Anton Skov Christensen, 4.A fra Risbjergskolen
Asta Scheel Hagelskjær Johansen, 4.A fra Risbjergskolen
August Glerup Jensen, 4.A fra Risbjergskolen
Aya Ahmad Safar, 7.A fra Ole Rømer skolen
Azranur Alp, 7.A fra Ole Rømer skolen
Benjamin Thers Gøttsche, 4.C fra Risbjergskolen
Beyza Balikci, 7.B fra Ole Rømer skolen
Caja Lundholm Ljungbeck, 4.C fra Risbjergskolen
Carl Mathias Wichmann Nielsen, 4.C fra Risbjergskolen
Carlos Walton, Copenhagen Study Centre
Caroline Bak Emmersen, 4.A fra Risbjergskolen
Casandra Lykkekilde, 4.B fra Risbjergskolen
Chalina Webb, Copenhagen Study Centre
Christian Noah Rørvig, 4.A fra Risbjergskolen
Cody Paterson, Copenhagen Study Centre
Daniel Kemp Larsen, 4.C fra Risbjergskolen
Dzhansu Lyativ Hazim, 7.A fra Ole Rømer skolen
Elisabeth Ai Dyrby Dong, 4.B fra Risbjergskolen
Emil Oehlenschläger Bay, 4.A fra Risbjergskolen
Emil Yde Poulsen, 4.A fra Risbjergskolen
Emilie Anna Vester-Schou, 4.A fra Risbjergskolen
Fatima Ahmad Al-Rofaie, 7.A fra Ole Rømer skolen
Flora Egede Budtz, 4.C fra Risbjergskolen
Freja Rosengaard, 4.B fra Risbjergskolen
Gustav Anders Lund Larsen, 4.A fra Risbjergskolen
Gustav Riise Dodd, 4.C fra Risbjergskolen
Gustav Tanil Lund Kirkegaard, 4.B fra Risbjergskolen
Gülsüm Üzümlük, 7.A fra Ole Rømer skolen
Görkem Yilmaz, 4.A fra Risbjergskolen
Hans Krogstrup, 4.C fra Risbjergskolen
Haryad Pola Azad Mustafa, 7.B fra Ole Rømer skolen
Ian Ewat Helmundt, 7.A fra Ole Rømer skolen
Ida Marie Hansen, 4.A fra Risbjergskolen
Ida Marie Kah Astrup, 4.A fra Risbjergskolen
Ida Tronbjerg, 7.A fra Ole Rømer skolen
Iselin Bek Nyboe, 4.C fra Risbjergskolen
Jeppe Birk, 4.B fra Risbjergskolen
Joana Ama Owusu, 7.A fra Ole Rømer skolen
Johanne Ferdinand Købke, 4.C fra Risbjergskolen
Johanne Rothe Rønne, 4.C fra Risbjergskolen
Johannes Martens Meibom, 4.A fra Risbjergskolen
Jonathan Kristian Emil Lanther, 7.B fra Ole Rømer skolen
Josefine In Albrechtslund, 4.B fra Risbjergskolen
Kani Mohammad Rashid Mustafa, 7.A fra Ole Rømer skolen
Karl Frost Christensen, 4.B fra Risbjergskolen
Kasper Paterson, Copenhagen Study Centre
Kresten Walton, Copenhagen Study Centre
Laurits Rævsgaard Fischer, 4.B fra Risbjergskolen
Lærke Storgaard Mosholt, 4.B fra Risbjergskolen
Magnus Søndergaard Egebjerg, 4.C fra Risbjergskolen
Maja Strunge Roskær, 4.B fra Risbjergskolen
Malou Alba Kaae Martil, 4.C fra Risbjergskolen
Malou Geertsen Bonnemann, 4.A fra Risbjergskolen
Malyun Mohamed Hassan Adani, 7.A fra Ole Rømer skolen
Marcus Bertelsen Leit, 4.C fra Risbjergskolen
Maria Alvi Pereira Hansen, 4.C fra Risbjergskolen
Maria Veselinovski, 4.C fra Risbjergskolen
Matti Groth Stilund, 4.A fra Risbjergskolen
Melisa Aliti, 7.B fra Ole Rømer skolen
Mette Harding, Copenhagen Study Centre
Mickael Sebedian Dosso, 7.A fra Ole Rømer skolen
Mie Fuglsbjerg Ipsen, 4.A fra Risbjergskolen
Mikkel Moser Kristiansen, 4.B fra Risbjergskolen
Mohammed Hasan Ali, 7.B fra Ole Rømer skolen
Mohammed Nuradin Sufi Ali, 7.B fra Ole Rømer skolen
Morgan Lee Stålbrand, 4.C fra Risbjergskolen
Mustafa Saber, 7.A fra Ole Rømer skolen
Nanna Wabbersgaard Glerup, 4.A fra Risbjergskolen
Nellie Pless Hommel, 4.B fra Risbjergskolen
Niklas Frederik Stentoft Bak Schultz, 4.A fra Risbjergskolen
Nikolai Webb, Copenhagen Study Centre
Nikolas Jeanneret Andreasen, 4.B fra Risbjergskolen
Nitya Pokhrel, 4.A fra Risbjergskolen
Nora Lindevall Meisner, 4.C fra Risbjergskolen
Nynne Lindewald Hansen, 4.B fra Risbjergskolen
Oline Klostermann Tapdrup, 4.C fra Risbjergskolen
Oliver Lillholm Bæk, 4.A fra Risbjergskolen
Onur Gül, 7.A fra Ole Rømer skolen
Otto Groth-Rasmussen, 4.C fra Risbjergskolen
Periklis Triantafyllidis, 4.A fra Risbjergskolen
Rasmus Jensen Strandfelt, 4.B fra Risbjergskolen
Robert Banch Petersen, 4.A fra Risbjergskolen
Rozerin Yildiran, 7.B fra Ole Rømer skolen
Saira Vaseem, 7.A fra Ole Rømer skolen
Sana Qayumi, 7.B fra Ole Rømer skolen
Sanaullah Said, 7.B fra Ole Rømer skolen
Sarah Jabakhanji, 7.A fra Ole Rømer skolen
Sarah Ljungbeck Kallehauge, 4.B fra Risbjergskolen
Sebastian Juhl Warming, 4.B fra Risbjergskolen
Sebastian Kirk Henning, 4.B fra Risbjergskolen
Sebastian Mauro Vede, 7.B fra Ole Rømer skolen
Selma Bahrt, 4.A fra Risbjergskolen
Senad Halilovic, 7.A fra Ole Rømer skolen
Sigrid Thorlø Gundersen, 4.B fra Risbjergskolen
Sila Taskin, 7.B fra Ole Rømer skolen
Silje Anna Wedel Drejer, 4.C fra Risbjergskolen
Smila Litichevski, 4.A fra Risbjergskolen
Smilla Karoline Thrane Petersen, 4.A fra Risbjergskolen
Sofie Jensen, 4.B fra Risbjergskolen
Stefan Johannes Nikolaj Freese, 4.B fra Risbjergskolen
Süeda Nur Bekrem, 7.B fra Ole Rømer skolen
Sylvester Geel Dalby-Weirsøe, 4.C fra Risbjergskolen
Theo Skytte Langebæk, 4.B fra Risbjergskolen
Tilde Friis Reidl, 4.B fra Risbjergskolen
Tomasz Kulik, 7.A fra Ole Rømer skolen
Tristan Luca Landbo, 4.C fra Risbjergskolen
Victor Holst, 4.C fra Risbjergskolen
Vigga Ottilia Rasmussen, 4.A fra Risbjergskolen
Vilhelm Brockdorff Eriksen, 4.C fra Risbjergskolen
Villads Sylvester Buhl Skjønnemand, 4.C fra Risbjergskolen
Villum Hagemann Ipsen, 4.C fra Risbjergskolen
William Bach Stauning, 4.C fra Risbjergskolen
William Kroggaard Godske, 4.C fra Risbjergskolen
Yaren Ceran, 7.B fra Ole Rømer skolen
Yasin Barut, 7.B fra Ole Rømer skolen
Zahid Mohammad Miir, 7.B fra Ole Rømer skolen
Zeliha Topal, 7.B fra Ole Rømer skolen

 

Mere information

VIKINGEBRO

VIKINGEBRO er placeret i Store Vejleådalen mellem Vikingelandsbyen i Albertslund og Kroppedal Museum

  Find vej

  kontakt@vikingebro.dk

  telefonnummer

  facebook.com/vikingebro

børn